LT EN

Dovanų kuponai

      Dovanų kuponai    mūsų teikiamoms paslaugoms maloniai nustebins Jums brangų žmogų ar pradžiugins Jūsų gerą draugą. Ši Jūsų dovana  padės  jiems  patirti kūrybingos veiklos įkvėpimą ir polėkį. Jau po pirmųjų fotografijos ar videofilmavimo  pamokų  kursų  klausytojai  supras, kad gavo vertingą dovaną, kuri padės išraiškingai  fiksuoti  svarbiausias  gyvenimo akimirkas šeimoje ir su draugais, o gal  bus naudinga darbe ar kelionėje. 

   Dovanokite  artimiesiems  smagias,  romantiškas   bei neužmirštamas  fotosesijas  gamtoje ir  įdomiuose  interjeruose  su šeima  ar draugais.

   Jei planuojate nudžiuginti Jums brangius žmones ar norite daugiau informacijos apie mūsų dovanų kuponus mūsų paslaugoms, prašome užsiregistruoti užpildant anketą  arba   skambinti tel.:  +370 686 70687.

 Dovanų kuponus galima įsigyti šioms paslaugoms:

1. Fotografijos ir videofilmavimo kursai.

2. Fotosesijos ( asmeninės, vestuvių, krikštynų, šeimos, vaikų, šeimos ir   kolektyvo švenčių, reklaminės ir kitomis progomis ).

3.Videofilmų ir videoklipų įvairioms progoms gamyba.

4. Iškyloms ir kelionėms jūrine kreiserine jachta.

5. Fotografijų albumų ir foto knygų maketavimui ir gamybai.( galima  kartu    su fotosesijomis ).

  Dovanų kuponai fotopaslaugos ir foto-video kursams galioja visus metus.

 Dovanų kuponų galiojimo laikas iškyloms numatomas išrašant kuponus.

© "MARINUSMEDIA" 2012 Foto ir video kursai, filmavimas, taikomoji fotografija,TV reklama, dokumentiniai filmai, buriavimas